Bonson przedstawia „Najlepsze rzeczy”. Klip do nowego singla już w sieci


2020.02.01

opublikował:

Bonson przedstawia „Najlepsze rzeczy”. Klip do nowego singla już w sieci

fot. kadr z wideo

W sieci można już zobaczyć klip do „Najlepszych rzeczy”, pierwszego singla zapowiadającego nadchodzący album Bonsona „Królu złoty”. Złoty Król to ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak w jego życiu następuje stabilizacja. Stara się opierać pokusom, mimo to demony często czekają za rogiem i nie zawsze udaje się odeprzeć ich atak. „Król się bawi, złotem płaci”, ale czy wszystko złoto, co się świeci? Czy wszystko jest tak kolorowe i fajne jak się wydaje?

Pierwszy singiel artysty to wyczuwalna świeżość. Niekonwencjonalny, jak na dotychczasową twórczość Bonsona, beat w produkcji ClearMind oraz spokojne, ale twarde flow, to idealne połączenie nowego podejścia do muzyki z tym, za co rapera cenią jego dotychczasowi słuchacze. Dopracowana została także warstwa wizualna. Klip w reżyserii Barvińskiego to sygnał potwierdzający słowa labelu Def Jam Recordings Poland, który, ogłaszając artystę, podkreślał, że krążek „Królu złoty” będzie pełen nieoczywistości.

Wydawnictwo w wersji preorderowej składać się będzie z 11 utworów oraz dwóch bonus tracków. Artysta nie współpracował jeszcze przy żadnej swojej płycie z tyloma producentami, co pokazuje szeroki przekrój albumu.

1. Najlepsze rzeczy prod. ClearMind
2. Nikt tu prod. AWGS
3. Zepsuty ludzik prod. AWGS
4. Szminka na szkle prod. SoulPete
5. Bracie mój prod. Winyla Trzaski
6. Mama Tried Her Best prod. AWGS
7. Mała Lady Punk prod. Ramzes
8. Złap mnie prod. Pelo
9. Vibe Killer prod. Barto’cut12
10. Aha prod. AWGS
11. Noc polarna prod. Pelo

Bonus Tracks
1. Hit The Road prod. Ramzes
2. (Nie) Najlepszy prod. Carter

Na krążku pojawi się także kilku gości, którzy sukcesywnie będą ujawniani. Nie obędzie się bez sporych zaskoczeń, dlatego warto śledzić social media rapera oraz wytwórni. „Królu złoty” bardzo często pojawia się w komentarzach, pod nowymi wydawnictwami Bonsona, co można odbierać jako docenienie jego warsztatu i umiejętności.

Polecane

Share This