Bonson w klasycznym wydaniu i z gościem – nowy singiel zapowiadający „Diabła Stróża”


2022.07.19

opublikował:

Bonson w klasycznym wydaniu i z gościem – nowy singiel zapowiadający „Diabła Stróża”

fot. mat. pras.

Bonson w ostatnich tygodniach skupia się na promocji albumu „Diabeł Stróż”, który to trafi na streamingi i półki sklepowe już w połowie sierpnia. Po całkiem nieźle przyjętym podwójnym singlu „Milion/ZW” oraz „Naomi”, na którym gościnnie udzielił się duet Dwa Sławy, nadeszła pora na Bonsona w swojej klasycznej, nostalgicznej i nieco depresyjnej konwencji. „Niech Żyje Bal”, na którym szczecińskiego rapera swoim refrenem wspiera związany z Hashasins i ANTIHYPE Feno, to numer o zatraceniu się w alkoholu i narkotykach z teledyskiem autorstwa Filop Studio. Utwór jest przedostatnim singlem z nowej płyty Bonsona, a za jego produkcję odpowiada Gory, który na płycie produkował też „ZW” oraz utwór „Sierpove Love” z udziałem Deysa. Producent wcześniej znany był ze współpracy między innymi z Kukonem.

Drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat – prawdziwi fani rapera ze Szczecina będą w pełni zadowoleni. W najbliższych tygodniach Bonson wraz z Def Jam Recordings Poland stopniowo będą ujawniać gości na albumie. Do tej pory wśród ujawnionych gości znaleźli się Deys, Feno, asthma oraz Dwa Sławy, a więc zestaw dla prawdziwych koneserów klasycznego rapu.

Wersja preorderowa jest dostępna w dwóch wariantach – standardowym, wzbogaconym o plakat z okładką autorstwa MDOOMa i premium w czarnej, matowej kopercie bąbelkowej zawierającej dodatki: pendrive w kształcie karty kredytowej z rozszerzoną wersją albumu (zawiera bonus tracki oraz teledyski), metalowy naszyjnik z nieśmiertelnikiem, gumowy breloczek oraz specjalną kartę tarota z autografem Bonsona, upoważniającą do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera.

Polecane

Share This