Bonus RPK aresztowany


2019.11.19

opublikował:

Bonus RPK aresztowany

fot. kadr z wideo

Już 2 września Bonus RPK miał się stawić w zakładzie karnym. Raper nie zgłosił się jednak z powodów zdrowotnych. Bonus ma za sobą operację, kilka dni temu informował, że ma duże problemy z nogą. Wczoraj podczas rutynowej kontroli drogowej policjanci zatrzymali Bonusa i odprowadzili do zakładu karnego.

Hej, miałam nadzieję, że ten dzień nigdy nie nadejdzie i nie będę musiała tego pisać, ale niestety 18.11 Oliwier został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego. Pomimo że 29.11 odbędzie się kolejne posiedzenie o odroczenie kary nie dało się nic zrobić. Oliwier się nie ukrywał, normalnie funkcjonował, wracał ze studia do nas do domu i przy kontroli drogowej jako pasażer został wylegitymowany. Był nakaz doprowadzenia, dlatego go zatrzymali. Oczywiście się nie poddajemy i będziemy walczyć dalej. Nadzieja w kasacji i ułaskawieniu. Trzymajcie kciuki! – poinformowała na Instastory partnerka Bonusa Dominika.

Bonus starał się o odroczenie kary. Już w pierwszej połowie października sąd odrzucił prośbę rapera, ten jednak odwołał się od decyzji i czeka na kolejną rozprawę, którą zaplanowano na 29 listopada. Artysta nadal liczy na kasację wyroku w sądzie najwyższym lub na ułaskawienie od prezydenta.

Polecane

Share This