Bonus RPK komentuje współpracę Rycha z Young Igim i Multim


2018.11.14

opublikował:

Bonus RPK komentuje współpracę Rycha z Young Igim i Multim

fot. Daniel Perz

Świętujący w tym roku XXV-lecie pracy artystycznej Peja zaskoczył fanów współpracą z Young Igim. Wspólny utwór obu artystów „Lego” pojawił się na płycie Igiego „Konfetti”, wkrótce w sieci powinien pojawić się towarzyszący mu teledysk.

O ile dla niektórych słuchaczy Rycha współpraca z Igim była sensacją, o tyle fakt, że Peja połączy siły także z Multim, wprawił ich w osłupienie. Jedna z największych ikon rodzimej sceny odpowiedziała wówczas: – Dla mnie bardzo rokuje na przyszłość – gdy byłem w jego wieku, wiele osób skreśliło mnie na starcie. A dziś? Pamiętam swoją historię, dlatego szanuję młodych ludzi, którzy ciężko pracują na sukces. Mocno zdystansowałem się od oceniania innych.

Wśród rapowej publiczności nie brak osób, które do tej pory nie mogą pogodzić się ze współpracami nawiązywanymi przez Peję. Nie stanowi to natomiast problemu dla jego kolegów ze sceny. Poproszony o komentarz Bonus RPK docenia weterana i jego dorobek, pisząc na fanpage’u: – Peja to mądry facet i zasłużony raper. Jeśli uważa to za dobry ruch i tak czuje to ja mu kibicuje. Niech każdy robi co chce i niech nikt nikomu nic nie nakazuje.

Jeszcze w tym roku do sklepów ma trafić nowy album Rycha zatytułowany „25 godzin”. Jutro w sieci pojawi się nowy klip, wraz z jego premierą ma ruszyć preorder.

Polecane

Share This