Bonus RPK nagrał dla fanów wiadomość zza krat


2020.02.12

opublikował:

Bonus RPK nagrał dla fanów wiadomość zza krat

fot. kadr z wideo

Bonus RPK walczy o swoją wolność. Raper przebywa w zakładzie karnym, odsiadując wyrok pięciu i pół roku więzienia, na które skazano go za rzekomy handel narkotykami. Wyrok zapadł na podstawie zeznań małego świadka koronnego, prokuratura nie przedstawiła twardych dowodów przeciw Bonusowi. Artysta ma za sobą nieskuteczną apelację, teraz odwołał się do Sądu Najwyższego z nadzieją na kasację wyroku.

Jednocześnie Bonus prosi Prezydenta Andrzeja Dudę o ułaskawienie i zbiera w tej sprawie podpisy. Pod petycją podpisało się już ponad 102 tysiące osób. Jeśli chcecie do nich dołączyć, możecie to zrobić na tej stronie.

Raper dziękuje fanom za ogromne wsparcie. Na jego instagramowym profilu pojawiło się nagranie wiadomości telefonicznej, którą artysta chce przekazać swoim słuchaczom.

Siemanko ludzie, z tej strony Bonus RPK. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o mnie i wspierają w niedoli. Dziękuję moim bliskim, rodzinie i przyjaciołom, stowarzyszeniu Przeciw Bezprawiu, wszystkim artystom i twórcom oraz moim fanom, bo dzięki wam czuję, że nie jestem sam. Trzymajcie kciuki za pozytywne zakończenie mojej sprawy, za ułaskawienie i kasację. Jeśli Bóg pozwoli, niebawem znów zasmakuję wolności. Tymczasem będę kończył. Pozdrawiam was serdecznie, przesyłam wyrazy szacunku i poważania. Elo – mówi Bonus.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez BonusRPK_official (@bonusrpk_official)

Jedną z osób najaktywniej wspierających Bonusa w walce o wolność jest Ten Typ Mes. Raper skomentował sytuację kolegi podczas rozmowy z Proceente w trakcie ubiegłotygodniowej imprezy Def Jamu.

 

Polecane

Share This