Bonus RPK nagrywa z Białasem, jego syn – z White’em 2115

Kolejna niespodziewana współpraca Dobrego Dzieciaka.


2024.05.14

opublikował:

Bonus RPK nagrywa z Białasem, jego syn – z White’em 2115

Ostatnie dni na polskiej scenie przyniosły głośny, ale szybki konflikt White’a 2115 z Białasem. Panowie wyprowadzili po kilka solidnych ciosów, po których przez co najmniej jakiś czas nie zanosi się, by mieli być kolegami. W kontekście ostatnich wydarzeń uwagę zwraca ogłoszenie kolejnego gościa na nadchodzącej płycie Dobrego Dzieciaka. Syn Bonusa RPK zaprosił do współpracy White’a, co rozbawiło część fanów w sieci.

Przypomnijmy, że kiedy Bonus przebywał w zakładzie karnym, to Białas skrzyknął raperów z całej Polski, by nagrać płytę, z której dochód wsparł rodzinę szefa Ciemnej Strefy, stąd część komentujących nie kryje zaskoczenia informacją o wspólnym kawałku Dobrego Dzieciaka i White’a.

SPRAWDŹ TAKŻE: OKI o konflikcie White’a z Białasem: „Co diss, to chłopaki coś o mnie”

Oczywiście nie ma co traktować tych uwag poważnie i wplatać Bonusa, a tym bardziej jego syna w konflikt jednego z liderów SB Maffiji z jego byłym podopiecznym.

Singiel „Dzwoni telefonik” ujrzy światło dzienne w najbliższy piątek. Tydzień później usłyszymy Dobrego Dzieciaka we wspólnym kawałku z Mają Hyży.

Polecane

Share This