Bonus RPK zdradza datę premiery klipu z Quebonafide


2018.07.21

opublikował:

Bonus RPK zdradza datę premiery klipu z Quebonafide

foto: facebook.com

Już wiemy, kiedy światło dzienne ujrzy od dawna zapowiadany nakręcony w Rumunii klip do utworu „Opowieści z krypty”. W utworze gościnnie pojawią się Quebonafide, Borixon i Kizo, natomiast za beat odpowiedzialni są Chris Carson i WOWO.

Premiera wideo już 26 lipca, w czwartek, o godzinie 15.00, na kanale Ciemnej Strefy. Utwór będzie kolejnym singlem promującym album „Technik Pasjonat”, który na rynku pojawi się jesienią.

Przypominamy, że wczoraj sąd skazał Bonusa RPK na pięć i pół roku więzienia za handel narkotykami. Rapera pogrążyły zeznania świadka koronnego. Oprócz kary pozbawienia wolności sąd nałożył na Bonusa obowiązek zwrócenia 450 tysięcy zł, które zdaniem wymiaru sprawiedliwości raper zarobił na sprzedaży narkotyków. Raper miał wprowadzić na rynek ok. 25 kg narkotyków, głównie marihuany. Wyrok nie jest prawomocny, prawnicy artysty będą się od niego odwoływać.

Pięć i pół roku bezwzględnego pozbawienia wolności plus prawie pół miliona złotych do oddania… Tak mnie dziś potraktował sąd na Kocjana… Jedynym dowodem w mojej sprawie są zeznania skruszonych świadków koronnych… Oprócz słowa przeciwko słowu nie ma na mnie nic, co mogłoby świadczyć, że handlowałem narkotykami. Rozumiem – zakup kontrolowany, podsłuchy, billingi czy namacalny towar poddany ekspertyzie… Ale nic z tych rzeczy… Jakby tego było mało, jako dowód w sprawie wzięli moją twórczość, co już w ogóle jest chore – skomentował na fanpage’u artysta.

Polecane

Share This