Bonusy przy preorderze płyty Kekę

Na tych, którzy zamówią płytę w preorderze czeka wiele niespodzianek


2019.06.13

opublikował:

Bonusy przy preorderze płyty Kekę

Na instagramowym profilu Kękę, raper ogłosił, że ci, którzy zamówią preorder jego najnowszej płyty, mają szansę na otrzymanie bardzo oryginalnych fantów.

„Do premiery „Mr KęKę” zostało jeszcze trochę czasu. Mimo tego, bardzo duża część z Was zdecydowała się zamówić preorder już teraz!!! Mam więc dla Was, oraz dla tych którzy zamówią w najbliższych dniach dodatkową niespodziankę!

Na obrazkach jest parę fantów.
-maski z „Safari”
-tablica z „Zoba, zoba”
-niedostępne „Basement Disco”
-prototyp T-shirt Biały „Cesarz” który nie wszedł do produkcji
-nagroda za debiut z festiwalu w „Giżycku”

Plus parę innych. Myślę, że jest to dla Was nielada gratka.

Co trzeba zrobić????

-zamówić preorder do czasu trwania zabawy – wrzucić na insta okładkę „Mr KęKę”
-dodać hastagi #MrKęKę #MamPreorder
-trzymać kciuki, wybierzemy parę osób

Będziemy się odzywać do wybrańców w celu weryfikacji, czy preorder jest zamówiony. Foto okładki można ścigać z neta, myślę że to nie powinien być dla nikogo problem jak to pobrać”.

Wersję Deluxe płyty można zamawiać tylko na www.takierzeczy.com.</

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

UWAGA!! Drodzy Preorderowicze! Do premiery „Mr KęKę” zostało jeszce trochę czasu. Mimo tego, bardzo duża część z Was zdecydowała się zamówić preorder już teraz.!! Mam więc dla Was, oraz dla tych którzy zamówią w najbliższych dniach dodatkową niespodziankę! Na obrazkach jest parę fantów. -maski z „Safari” -tablica z „Zoba, zoba” -niedostępne „Basement Disco” -prototyp T-shirt Biały „Cesarz” który nie wszedł do produkcji -nagroda za debiut z festiwalu w „Giżycku” Plus parę innych. Myślę, że jest to dla Was nielada gratka. Co trzeba zrobić???? -zamówić preorder do czasu trwania zabawy. -wrzucić na insta okładkę „Mr KęKę” -dodać hastagi #MrKęKę #MamPreorder -trzymać kciuki, wybierzemy parę osób Będziemy się odzywać do wybrańców w celu weryfikacji, czy preorder jest zamówiony. Foto okładki można ścigać z neta, myślę że to nie powinien być dla nikogo problem jak to pobrać. Wersję Deluxe płyty można zamawiać tylko na www.takierzeczy.com. #KęKę #MrKęKę #TakieRzeczyLabel #Preorder

Post udostępniony przez Mr. KęKę (@mrkekeoficjalnie)

blockquote>

Tagi


Polecane