BORCREW z klipem do „Gniazda”


2019.11.26

opublikował:

BORCREW z klipem do „Gniazda”

fot. kadr z wideo

Nie wiemy, jak mocne musiałyby być serwery BOR Shopu, by poradzić sobie z naporem fanów, którzy punkt 15:00 rzucili się na preorder wspólnej płyty ekipy Palucha. Kiedy tylko klip pojawił się w sieci, strona odmówiła nam wstępu i od kilku minut nie możemy się na nią dostać. Kilka godzin temu prezentowaliśmy Wam singiel „Gniazdo”, teraz podbijamy temat w wersji z obrazkiem.

„BORCREW ALBUM” to materiał z udziałem artystów związanych z BORCREW oraz BOR Records. Jedyni goście na albumie to producenci, którzy nie są w ścisłym gronie ekipy, ale ich produkcje mogliśmy usłyszeć na wcześniejszych krążkach raperów z Biura Ochrony Rapu. To czego możecie spodziewać się po tym materiale, to bezkompromisowa treść z dużą ilością bengerów podanych w najlepszej formie. Najwyższej jakości rap, skrecz i bit w jednym miejscu z certyfikatem jakości BOR – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Limitowane do 30 tys. egzemplarzy wydawnictwo będzie zawierać 29 premierowych utworów. 15 złoży się na album, kolejnych 14 na dodatkowy mixtape. Premiera 17 grudnia.

Polecane

Share This