Borixon i Kizo łączą siły


2022.03.14

opublikował:

Borixon i Kizo łączą siły

fot. mat. pras.

W sieci pojawiło się wideo do wspólnego utworu Borixona i Kizo. „Miś” jest zwieńczeniem viralowej akcji zapoczątkowanej na social mediach Borixona. Na stories ojciec chillwagonu z przymrużeniem oka zaprezentował otrzymane od swojej mamy, zrobione na drutach kapcie, komentując to krótkim – “To jest styl”. Fani momentalnie podłapali tę formę humoru i zaczęli udostępniać w social mediach własne interpretacje stylu.

Po krótkim czasie do hasła “To jest styl” dołączył drugi człon – “to jest miś”. Choć zazwyczaj Borixon pokazywał “misia” poprzez charakterystyczne ubranie, tak naprawdę nie ma jednej, słusznej interpretacji tego powiedzenia. Dzięki uniwersalności hasła, wypowiadająca je osoba ma możliwość odniesienia go do swojej definicji stylu i misia.

W social mediach fani prezentowali przeróżne formy stylu i misia. Od wygodnych ubrań, przez pasje, po zwierzęta, z miłą w dotyku sierścią. Borixon chętnie wchodził w interakcję ze swoimi obserwatorami, dzięki czemu akcja nabierała na sile.

Sam utwór utrzymany jest w charakterystyczny dla Borixona i Kizo sposób – wbijające się w głowę powtórzenia, braggowe i komiczne one-linery połączone z twerkującymi na klipie tancerkami. Prosty przepis na hit w opracowaniu Kizo i Borixona.

Za realizację teledysku odpowiada Hype Vision. Bit do „Misia” wyprodukował BAHsick. Utwór jest luźnym singlem, niezwiązanym ze zbliżającym się solowym albumem Borixona.

Polecane

Share This