Borixon komentuje zaginięcie Prestona


2021.05.26

opublikował:

Borixon komentuje zaginięcie Prestona

fot. P. Tarasewicz

Ten Preston zaginął – taką informację podał dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych chillwagon. Jeśli widzieliście rapera w ostatnich godzinach, zgłoście to policji i pomóżcie w jego odnalezieniu.

Ostatni sygnał telefonu był w Siechnicach o 15:00 (25.05, wtorek). Poruszał się BMW E46 kompakt DSR40220, może być ranny. Wzrost 190 cm, fryzura jak na zdjęciach lub trochę krótsza. Każdego, kto cokolwiek wie, prosimy o kontakt z policja, pisząc w wiadomości lub pod numerem 606356931 – czytamy na instagramowym profilu grupy.

chillwagon podając informację do publicznej wiadomości, zastrzegł, że to nie jest akcja promocyjna, że problem jest realny. Trudno dziwić się części odbiorców, że początkowo nie potraktowali wezwania poważnie. Patrząc na to, co w ostatnich miesiącach wokół swojej twórczości robili Vix.n i Jeden, teraz fani mogą sceptycznie podchodzić do podobnych wieści. W przypadku Prestona nie bez znaczenia był także fakt, iż dwa dni temu ukazał się jego nowy klip, więc raper mógłby skorzystać promocyjnie na zwiększonym zainteresowaniu jego osobą.

Sprawdź także: Major kupuje płyty i rozdaje przypadkowym osobom

O tym, że sytuacja jest poważna, na instagramowym profilu przekonuje szef chillwagonu Borison.

Słuchajcie, zaginął Preston. Widzę, że w internecie jest sporo spekulacji co do jego zaginięcia, chciałem tylko powiedzieć, że nie jest to żadna akcja marketingowa, mająca na celu promowanie jego muzyki czy coś w tym stylu. Zaginął Preston i proszę uszanowić to, nie robić z tego beki ani nie myśleć, że coś jest kombinowane. Po prostu zaginął chłopak i bardzo go teraz szukamy wszyscy, z całą rodziną. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy – komentuje Borygo.

 

Polecane

Share This