Bovska zapowiada „Sorrento Performance”


2020.07.08

opublikował:

Bovska zapowiada „Sorrento Performance”

fot. mat. pras.

Bovska to artystka kompletna, która uwielbia wychodzić poza ramy i schematy. Nie boi się niesztampowych i odważnych rozwiązań, które pozwalają jej realizować własną wizję artystyczną. Wygląda na to, że 8 lipca Bovska zamierza zaskoczyć nas po raz kolejny. To właśnie tego dnia w warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – „Sorrento Performance”.

Sorrento Performance to wydarzenie łączące w sobie ideę koncertu i spektaklu tanecznego. Dedykowane jest nowemu albumowi Bovskiej – „Sorrento”, który ukazał się 24 kwietnia bieżącego roku, ale ze względu na czas swojej premiery i trwające zamrożenie branży artystycznej, wciąż nie ma szansy zaistnieć w regularnej wersji koncertowej, dostępnej dla publiczności w poszczególnych miastach.

Artystka postanowiła zatem wyjść do swojego słuchacza i zaprezentować mu koncert w zupełnie wyjątkowej, niecodziennej, rozbudowanej formule łączącej muzykę z tańcem, w rozumieniu tańca współczesnego. Sorrento Performance to spójna twórcza wypowiedź wielu zaangażowanych twórców: Bovskiej i jej zespołu, kostiumografa, scenografa, choreografa i tancerzy. Tego typu rozwiązania są wciąż niezwykle rzadko spotykane na naszym rodzimym rynku muzycznym.

„Sorrento Performance” będzie ogólnodostępne online w czasie rzeczywistym, w formie bezpłatnego streamingu na Facebooku oraz YouTube Bovskiej.

Bądź online: 8 lipca 2020 godz. 19.00.

Tagi


Polecane


Share This