Boxdel o Maliku w kontekście problemów HIGH League: „Kapitan opuszcza statek”

Raper odpowiedział na uwagę włodarza Fame MMA.


2023.05.31

opublikował:

Boxdel o Maliku w kontekście problemów HIGH League: „Kapitan opuszcza statek”

fot. mat. pras.

W poniedziałek dotarły do nas wieści problemach HIGH League. MSWiA zablokowało konta bankowe federacji, argumentując to związkami jej współwłaścicieli z Ramzanem Kadyrowem

„Rodzina Edelbiev ma utrzymywać relacje z przywódcą Czeczenii – Ramzanem Kadyrowem, znajdującym się na listach sankcyjnych Unii Europejskiej, Ukrainy, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii, Nowej Zelandii i Japonii. Oddziały specjalne Ramzana Kadyrova zaangażowane są w działania wojenne Federacji Rosyjskiej na Ukrainie, a rekrutacja do nich odbywać ma się m.in. za pośrednictwem klubów mieszanych sztuk walki” – mogliśmy przeczytać w komunikacie ministerstwa.

Malik Montana jest twarzą federacji, więc z miejsca pojawiły się pytania, jak artysta zachowa się w obliczu problemów organizacji. Boxdel zasugerował, że szef GM2L wycofuje się ze współpracy.

Nie wiem jak tam z HL, bo analizują sobie temat, ale wiem, ze Malik już usunął z BIO na insta swoją federacje. Kapitan opuszcza statek – napisał na Twitterze Boxdel, dołączając screen z instagramowego profilu Malika.

Raper bardzo szybko zareagował, pisząc, że nigdzie się nie wybiera. – Kapitan cały czas jest – zapewnił.

Polecane

Share This