Boxdel ściągnie White’a 2115 do Fame MMA? Ma już dla niego przeciwnika

White skomentował propozycję Boxdela.


2019.11.01

opublikował:

Boxdel ściągnie White’a 2115 do Fame MMA? Ma już dla niego przeciwnika

fot. kadr z wideo

Drogi Fame MMA i raperów przenikają się coraz mocniej. Ci pierwsi zyskują oglądalność, dzięki popularności artystów, dla drugich jest to możliwość sprawdzenia się w nowej roli i zarobienia dużych kwot. Na gali Fame MMA 6 zobaczymy Kizo, do pojedynku przymierza się Filipek, swoje zainteresowanie kontynuowaniem przygody z freak fightową federacją deklarują Jongmen i Tomb.

Włodarze Fame nieustannie poszukują nowych twarzy do starć w klatkach. Czy jedną z nich będzie White 2115? Raper spotkał się z Boxdelem, który zaproponował mu potencjalnego przeciwnika – Dajemy White’owi grube siano na walkę z Rafoniksem – mówi w nowym odcinku swojego vloga Boxdel.

Dokładnie tak. Po ostatniej walce Rafonix pokazał, że mam z nim szansę i grube siano będzie grane – żartuje White, po chwili jednak poważnieje i przyznaje, że to chyba nie jest propozycja dla niego. – Przede wszystkim nie jestem fighterem i nigdy nie byłem. Tak szczerze mówiąc wydaje mi się, że to nie dla mnie. Wolę robić w tym swoim domostwie muzykę, a nie nap*****lać się na galach – skomentował reprezentant SBM Labelu.

Polecane

Share This