Brahu: „Nadchodzi jesień na blokach, wóda, jointy, koka”


2020.10.08

opublikował:

Brahu: „Nadchodzi jesień na blokach, wóda, jointy, koka”

Po 8 latach od premiery dobrze przyjętego „Chaosu” nadszedł czas na album „82”. To kolejny album rapera/producenta z Gdańska, nad którym prace zaczął dwa lata temu po wyprodukowaniu „Remisji” z Peją, która szybko okryła się złotem i zdobyła „jedynkę” na Olis.

W podstawowej wersji płyty, której premiera przewidziana jest na 6 grudnia znajdziecie 11 utworów, które są dość mocno zróżnicowane brzmieniowo. Nie zabraknie tu jednak rasowego westcoastowego brzmienia, z którym Brahu jest kojarzony od ponad dekady na polskiej scenie. Niemniej jednak usłyszycie na niej również utwory w konwencji trap, a prawdziwą perełką jest rapcore’owy „Słońce nie wstaje” w którym usłyszycie mocne rockowe gitary a na perkusji udzielił się Mariusz Noskowiak znany z zespołu Blenders. Utwór ten razem z plakatem zawierającym podpis rapera znajdziecie tylko i wyłącznie w wersji Preorderowej, której nakład jest ograniczony. Za warstwę muzyczną na „82” w 90% odpowiada Brahu natomiast utwór „Pani Perfekt” wyprodukował duet So Special.

Na płycie znajdziecie również kilku świetnych gości: m.in Peja, Nizioł, Kaen, Rado aka RDW, Kizo, Dj Cent, Veira. Jak twierdzi sam raper jest to jego najbardziej zaawansowany muzycznie album, wiec ci którym spodobały się poprzednie „Wchodzę do gry” lub „Chaosu” będą zadowoleni i znajda na nim coś dla siebie.

Tracklista:

01. Latam wysoko feat. Nizioł, Peja
03. Oby los feat. Kaen
04. Selfie
05. Skit
06. Karawana
07. Triocity feat. Rado aka Mc Rado aka RDW, Veira (scratch Dj Cent)
08. Wierza Babel
09. Pani perfekt (prod. SoSpecial)
10. Toksyn
11. Oktagon feat. Kizo
12. Jesień na blokach
13. Słońce nie wstaje feat. Rado aka Mc RDW – bonus track wersja preorder
14. Latam Wysoko (remiks SoSpecial) – bonus track wersja preorder

Tagi


Polecane

Share This