Brak Solara na projekcie Białasa? Raper tłumaczy


2018.09.23

opublikował:

Brak Solara na projekcie Białasa? Raper tłumaczy

foto: mat. pras.

Brak gości na płycie „HYPER2000” Białas i Lanek rekompensują sobie na dołączonym do preorderu mixtapie. Na „In Hajs We Trust 2” artyści zaprosili Żabsona, Bedoesa, Malika Montanę, Jana-rapowanie oraz Blachę. Fanów zdziwił brak obecności Solara. Białas szybko uspokoił, że nie jest to związane z jakimkolwiek konfliktem.

Nie było go i nie zdążył się dograć – mówił na Instastory o koledze Białas, zapewniając, że to jedyny powód absencji Solara. – Proszę nie doszukiwać się tutaj jakichś animozji, bo między nami jest zawsze gicior – zapewnił raper.

Album „HYPER2000” ukaże się 5 października. Album promują dotychczas trzy single – „Cyka blyat”, „Milion długu” i „Polack”.

„Nasza relacja jest bardzo dobra, choć nieco zmieniła swój charakter”

Podczas niedawnej sesji Q&A na Instagramie Solar odpowiadał na pytania dotyczące m.in. swoich relacji z Białasem oraz tego, czego artyści nauczyli się od siebie wzajemnie. – Białas nauczył mnie odwagi, nieustępliwości, pracowitości i powoli zaczynam łapać jego wielkie serce. To jest gość, który dla swoich bliskich zrobi dosłownie wszystko, włącznie z oddaniem całych pieniędzy, jeśli będzie trzeba. Tak naprawdę to nauczył mnie też rapować, zawsze był w tym ode mnie lepszy – pisał na swoim profilu Solar.

Jeśli natomiast chodzi o to, co Białas zawdzięcza jemu, Solar odpowiedział: – Myślę, że mógł nauczyć się ode mnie pragmatyzmu, ale może to nieprawda. Nasza relacja jest bardzo dobra, choć nieco zmieniła swój charakter. Nie robimy już razem muzy, ale wciąż staramy się być dla siebie wsparciem. Gadamy praktycznie codziennie, zawsze możemy na siebie liczyć. Darzymy się pełnym zaufaniem.

Polecane

Share This