Brat nastolatka uderzonego przez Sobotę nagrał na niego diss

"Wyszedł brachol w piątek, zaginął w sobotę".


2021.05.01

opublikował:

Brat nastolatka uderzonego przez Sobotę nagrał na niego diss

fot. kadr z wideo

Kilka dni temu na facebookowym profilu Soboty pojawił się kuriozalny post, w którym raper pochwalił się, że uderzył przypadkową osobę, myląc ją z kimś innym.

Jadę sobie tak, podziwiam nasze piękne miasto w okolicach Łękna i nagle patrzę, a tam stoi taka nic nie warta gnida, która zalazła mi za skórę. Długo nie myśląc, zatrzymuję się, wysiadam i widzę z daleka ten parszywy ryj, w który od razu uderzam z płaskiej… dla zasady. Ryj się nie podnosi i zaczynam wątpić, czy to na pewno ten ryj. Więc pytam grzecznie: „czy to ty ku&*o, czy nie ty”?! Po chwili ryj się podnosi, informuje tylko, że nic do mnie nie ma, że szanuje i słucha. A ja widzę, że to faktycznie nie ta gnida. Za chwilę słyszę słowa dorosłej kobiety, która krzyczy:

Panie Sobota, to nie ten! To mój drugi syn! On jest w porządku! Rozumiecie zbieg okoliczności, sytuację i całe to zamieszanie?! Pozostało mi przeprosić, a na odchodne usłyszałem jeszcze, że mam żonę pozdrowić, bo owa pani moją małżonkę zna. Tak więc na***łem jej wstydu, sobie też, zepsułem, myślę, komuś dzień i wniosek taki… No właśnie jaki, k***a? A gnidę jeszcze trafię. Każdą, na spokojnie, powolutku – mogliśmy przeczytać w poście, który szybko zniknął z profilu rapera.

Z racji na to, że w sieci nic nie ginie, nie zginęła także treść wpisu. Osobą, której rzekomo szukał Sobota, był raper Joker, brat pokrzywdzonego. W ostatnich dniach w sieci pojawiają się wypowiedzi zarówno Jokera, jak i rodziców braci.

Sprawdź także: Popek wróci do klatki. Wiemy, kiedy raper stoczy kolejną walkę

Widzisz Sobota, podjechałeś naćpany pod mój dom i podniosłeś rękę na mojego syna. Przeprosiłeś go, że się pomyliłeś, chwalisz się na lewo i prawo, zmieniając fakty. Nielle i Tony Jazzu znają mnie osobiście, jestem spokojny i cierpliwy, ale k***a jeszcze raz zobaczę cię pod moim domem, to dostaniesz klapsa – komentował ojciec pobitego nastolatka.

Teraz ponownie do głosu dochodzi Joker, który zdissował Sobotę kawałkiem „#ES​(S)SA (#SZUKAMBRATA​)”. „Wyszedł brachol w piątek, zaginął w sobotę, szukam brata z ziomkiem” – słyszymy w utworze Jokera. Specjalnie mocnych strzałów pod adresem Soboty tam nie ma, ale też intencją rapera było chyba po prostu wyśmianie przeciwnika. Na ile mu się to udało, oceńcie sami.

Polecane

Share This