Brat Patryka Jakiego szykuje debiutanckie wydawnictwo


2018.07.24

opublikował:

Brat Patryka Jakiego szykuje debiutanckie wydawnictwo

foto: kadr z wideo

Brat Patryka Jakiego, czołowego polityka PiS, sekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości i kandydata Zjednoczonej Prawicy na urząd Prezydenta Warszawy, szykuje się do wydania debiutanckiej epki. Mieszkający w Opolu Filip jest raperem występującym pod pseudonimem Filu-JKey.

Debiutanckie wydawnictwo Filu-JKeya będzie nosiło tytuł „Pierwszy krok”. Póki co nie wiemy, czy raper wyda materiał samodzielnie, czy też zdecyduje się na współpracę z którąś wytwórnią. Z racji na to, że Filip mieszka w Opolu, najprostszym wyborem wydaje się nawiązanie współpracy z mającym siedzibę w tym mieście labelem Step Records. Na płycie pojawi się dziesięć utworów, w których gościnnie wystąpią m.in. White 2115 z SB Maffiji i Czeski. Wśród producentów odpowiedzialnych za bity znaleźli się m.in. Michał Graczyk i 2K. Poniżej publikujemy tracklistę.

Na facebookowym profilu Filu-JKeya pojawiła się już okładka epki. Jej autorem jest Sebastian Klawikowski. W czerwcu artysta deklarował, że wydawnictwo ukaże się na przełomie lipca i sierpnia, ale prawdopodobnie jego premiera odrobinę się przesunie, ponieważ koniec lipca za pasem, a Filu nie zdradza konkretnej daty.

Na kanale rapera znajduje się obecnie dziesięć numerów, z których sześć – „I co teraz?”, „Wiem, że udowodnię”, „98”, „Po co nam oni”, „Dajcie nam je” i „Podejście” to kawałki figurujące w trackliście nadchodzącej epki

1. Pierwszy krok
2. I co teraz?
3. Wiem, że udowodnię ft. Czeski
4. 98
5. Po co nam oni ft. Czeski
6. Dajcie nam je ft. Beka KSH
7. Podejście
8. Weed Love
9. Wschód słońca ft. White 2115
10. Bonus Track

Raper już teraz zapowiada kolejne wydawnictwo

Na razie trochę odpoczywam, prace z płytą są już naprawdę na etapie końcowym, singiel z White’em 2115 ukaże się w przyszłym tygodniu, reszta rzeczy już jest również na etapie końcowym, do końca miesiąca chciałbym to wszystko zamknąć. Zaraz po skończeniu tego materiału… ruszam od razu na petardzie z następnym projektem, o czym będę informował na bieżąco – napisał kilka dni temu na fanpage’u artysta, dodając, że singiel z udziałem reprezentanta SB Maffiji będzie „kompletnym sztosem”.

 

Polecane

Share This