Brat Patryka Jakiego zagra na Hip Hop Kemp?


2018.07.27

opublikował:

Brat Patryka Jakiego zagra na Hip Hop Kemp?

foto: kadr z wideo

Brat Patryka Jakiego, czołowego polityka PiS, sekretarza stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości i kandydata Zjednoczonej Prawicy na urząd Prezydenta Warszawy, jest raperem i szykuje się do wydania debiutanckiej płyty. Okazuje się, że Filu-JKey, bo taki jest pseudonim artystyczny Filipa Jakiego, ma szansę zagrać na słynnym festiwalu Hip Hop Kemp.

Zgłosiło się do nas blisko 140 graczy, którzy chcą spróbować swoich sił na Corner Stage. Teraz każdy może zagłosować na swoich faworytów z szansą na zgarnięcie wejściówki HHK 2018! Zapoznaj się z twórczością graczy którzy zgłosili swój udział i zagłosuj na 5-tkę swoich faworytów! – napisano na fanpage’u festiwalu.

Wśród 140 wykonawców znalazł się także Filu-JKey. Oprócz niego można znaleźć kilka innych ciekawych nazwisk, m.in. Temzkiego, Kolorofonię i zespół So Flow. Zwycięzca konkursu otrzyma możliwość zagrania na czeskim festiwalu.

Szczegóły i pełna lista biorących udział w konkursie znajduje się tutaj.

Filu-JKey szykuje płytę

Debiutanckie wydawnictwo Filu-JKeya będzie nosiło tytuł “Pierwszy krok”. Póki co nie wiemy, czy raper wyda materiał samodzielnie, czy też zdecyduje się na współpracę z którąś wytwórnią. Na płycie pojawi się dziesięć utworów, w których gościnnie wystąpią m.in. White 2115 z SB Maffiji i Czeski. Wśród producentów odpowiedzialnych za bity znaleźli się m.in. Michał Graczyk i 2K. Poniżej publikujemy tracklistę.

1. Pierwszy krok
2. I co teraz?
3. Wiem, że udowodnię ft. Czeski
4. 98
5. Po co nam oni ft. Czeski
6. Dajcie nam je ft. Beka KSH
7. Podejście
8. Weed Love
9. Wschód słońca ft. White 2115
10. Bonus Track

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Raper zapowiada kolejne wydawnictwo

Na razie trochę odpoczywam, prace z płytą są już naprawdę na etapie końcowym, singiel z White’em 2115 ukaże się w przyszłym tygodniu, reszta rzeczy już jest również na etapie końcowym, do końca miesiąca chciałbym to wszystko zamknąć. Zaraz po skończeniu tego materiału… ruszam od razu na petardzie z następnym projektem, o czym będę informował na bieżąco – napisał kilka dni temu na fanpage’u artysta, dodając, że singiel z udziałem reprezentanta SB Maffiji będzie “kompletnym sztosem”.

Polecane

Share This