Brazylijska drag queen nagrała album w trzech językach


2020.03.26

opublikował:

Brazylijska drag queen nagrała album w trzech językach

Brazylijska aktywistka, artystka, międzykulturowa ikona i światowej sławy drag queen – Pabllo Vittar wypuściła swój wyczekiwany album „111”, który oznacza początek nowej ery w karierze piosenkarki. Utwory na krążku sa nagrane w trzech językach – po portugalsku, angielsku i hiszpańsku. Na płycie znajdziemy także specjalne kolaboracje z Thalíą, Charli XCX, Ivete Sangalo, Psirico oraz Jerrym Smithem. „Tímida”, czyli ostatni singiel artystki trafił na szczyt listy przebojów iTunes w Brazylii, Meksyku, Argentynie, Kolumbii, Costa Rice i Ekwadorze. Znalazł się również na kartach „Na Czasie” platformy YouTube w 15 różnych krajach. Po zaledwie 24 godzinach od premiery singiel „Tímida” zgromadził 2 miliony odtworzeń. Na „111” Pabllo ukazuje różne style muzyczne i prawdziwą dojrzałość artystyczną. Na projekcie jest mnóstwo odniesień do ulubionych utworów piosenkarki i doświadczeń, które Pabllo zdobyła dzięki miedzynarodowym trasom koncertowym.

KRĄŻKA „111” MOŻECIE POSŁUCHAĆ TUTAJ.

“Ten album nie przypomina niczego co wypuściłam do tej pory. Jest bardziej artystyczny, jest na nim więcej muzycznych eksperymentów. Jestem bardzo zadowolona z tego jak ten projekt wyszedł i z pozytywnych reakcji ludzi jakie otrzymaliśmy. Życzę sobie, żebym nieustannie udoskonalała samą siebie, aby nadawać mojej muzyce i marzeniom nowych znaczeń”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Anne-Marie: Bałam się, że umrę

Album, który jest odwołaniem do urodzin piosenkarki (1 listopad) pojawił się niedługo po Epce, na której pojawiły się hity takie jak: „Flash Pose” (feat Charli XCX), „Parabéns” (feat Psirico), „Amor de Que” i „Ponte Perra”. Wszystkie te utwory zgromadziły razem ponad 270 milionów odtworzeń.

Polecane

Share This