Bring Me The Horizon wystąpią w Polsce


2021.10.11

opublikował:

Bring Me The Horizon wystąpią w Polsce

fot. mat. pras.

Bring Me The Horizon ma za sobą kilkanaście bardzo intensywnych lat scenicznej działalności. Eksperymenty z gatunkami, ciekawe kolaboracje i przede wszystkim ciężka praca okazały się przepisem na światowy i długotrwały sukces Brytyjczyków.

Zespół znają zarówno fani metalu, jak i entuzjaści popu, hip-hopu czy elektroniki. Swoją muzyką i emocjonalnymi tekstami grupa przełamuje międzygatunkowe granice i trafia do coraz szerszego grona odbiorców, z którym aktywnie się integruje, np. za pośrednictwem social mediów.

U boku Bring Me The Horizon wystąpią: gość specjalny – A Day To Remember z premierowym albumem “You’re Welcome” oraz supporty – Poorstacy, dla którego będzie to pierwsza wizyta w Polsce i Lorna Shore, promujący EP “…And I Return To Nothingness” z nowym wokalistą Willem Ramosem.

Koncert Bring Me The Horizon w towarzystwie A Day To Remember, Poorstacy i Lorna Shore odbędzie się 18 lutego 2022 roku w Arenie Gliwice.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już w najbliższą środę – 13 października o godzinie 10:00 na stronach Knock Out Music Store (druki kolekcjonerskie) oraz eBilet.

Polecane

Share This