Britney Spears atakuje Christinę Aguilerę


2021.11.20

opublikował:

Britney Spears atakuje Christinę Aguilerę

fot. mat. pras.

Mimo iż w oczach mediów Britney Spears i Christina Aguilera przez lata ze sobą rywalizowały, wokalistki pozostawały w bardzo dobry, wręcz przyjacielskich stosunkach. Wygląda jednak na to, że to już historia, która nie wróci.

Britney Spears po 13 latach uwolniła się spod kurateli ojca. Fani wokalistki od lat wiedzieli, że ich ulubienica cierpi z powodu ubezwłasnowolnienia, wiedzieli o tym także jej bliscy. To właśnie ich Britney oskarża teraz o to, że pozostawili ją samą, nie robiąc zupełnie niczego, by jej pomóc. Christina jest jedną z osób, do których Spears ma najwięcej żalu. Wokalistka opublikowała w stories fragment wywiadu udzielonego przez Aguilerę, w którym Christina oraz jej manager unikają tematu Britney.

Kocham i wielbię każdego, kto mnie wspierał… ale unikanie wypowiedzi, kiedy znasz prawdę, jest równe kłamstwu!!! Przez 13 lat tkwiłam w skorumpowanym systemie – dlaczego było to dla niektórych takim trudnym tematem do rozmowy??? Ja przez to naprawdę przeszłam!!! – skomentowała nagranie Spears.

Polecane

Share This