Britney Spears jednak nie jest więziona przez ojca


2020.07.17

opublikował:

Britney Spears jednak nie jest więziona przez ojca

nstagram.com/britneyspears/

Przypomnijmy, że fani Britney od jakiegoś czasu martwią się o to, że ich idolka jest więziona przez swojego ojca. Piosenkarka była na tyle zaniepokojona tymi doniesieniami, że opublikowała na Instagramie film, w który wyjaśniła swoją sytuację”

– Próbuję spędzić trochę czasu ze sobą, ale to wszystko co się dzieje, utrudnia mi życie. Nie wierzcie we wszystko, co czytacie i słyszycie. Może tego nie wiecie, ale jestem silna i potrafię walczyć o to, na czym mi zależy. Wasza miłość i wsparcie są niesamowite, ale teraz potrzebuję chwili prywatności, aby poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami, które mnie spotkały. Gdybyście mogli dać mi tę prywatność, byłabym wam wdzięczna na zawsze – apelowała wówczas wokalistka, dementując informacje na temat sytuacji w swojej rodzinie.

Wtedy do akcji wkroczył były menedżer gwiazdy Sam Lutfi, który stwierdził, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że do nagrania tego filmu Britney także została zmuszona przez ojca. Amerykańskie media dotarły jednak do osób bliskich Britney, które twierdzą, że gwiazda nie jest więziona przez swojego tatę. Została objęta przez niego kuratelą ze względu na swój słaby stan psychiczny. Fani wysnuli teorię o przetrzymywaniu piosenkarki wbrew jej woli, bo pisali do niej podobno wiadomości prywatne w social mediach, w których prosili by ich idolka założyła coś czarnego lub różowego, jeśli jest więziona. W ostatnim, dość niepokojącym filmiku, w którym Spears wykonuje osobliwy układ taneczny, ubrana jest w różowe szorty w czarne kropki. I właśnie przez to fani wyciągnęli pochopne wnioski o przetrzymywaniu Britney wbrew jej zgodzie.

Źródła zbliżone do artystki twierdzą, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Brtiney będzie musiała przebywać pod czyjąś kuratelą do końca życia, ponieważ przez ostatnie lata, mimo przyjmowanych leków jest stan psychiczny się pogarsza.

Polecane

Share This