Britney Spears odzyskała wolność


2021.08.13

opublikował:

Britney Spears odzyskała wolność

fot. mat. pras.

Kiedy przed kilkoma dniami sąd odrzucił wniosek nowego prawnika Britney Spears o natychmiastowe odebranie jej ojcu roli kuratora nad córką, wydawało się, że droga wokalistki do wolności będzie jeszcze długa i wyboista. Tymczasem w sprawie nagle dokonał się ogromny przełom i to ze strony, której nikt się nie spodziewał. Po 13 latach Jamie Spears zaskoczył wszystkim, samemu zrzekając się roli kuratora, o czym amerykańskie media poinformował adwokat wokalistki.

Cieszymy się, że pan Spears i jego prawnik pogodzili się z koniecznością odsunięcia go – powiedział Mathew Rosengart.

Reprezentująca w sądzie ojca Britney Vivian Thoreen przyznała, że jej klient był bezustannym celem ataków mediów i fanów wokalistki. Prawniczka powiedziała także, że nie zgadza się z tezą, jakoby odsunięcie Jamiego od kontroli nad córką było dla niej najlepszym rozwiązaniem, podkreślając, że ruch mężczyzny jest aktem jego dobrej woli.

Chociaż pan Spears jest nieustannym celem nieuzasadnionych ataków, nie uważa on, aby publiczna bitwa z córką o jego dalszą służbę jako jej kuratora pozostawała w jej najlepiej pojętym interesie – skomentowała Thoreen.

Polecane

Share This