Britney Spears oskarżona o uderzenie swojej gosposi


2021.08.21

opublikował:

Britney Spears oskarżona o uderzenie swojej gosposi

Jedna z pracownic zajmujących się domem Spears wezwała policję i stwierdziła, że została uderzona przez swoja pracodawczynię. To, że w domu Britney doszło do awantury potwierdza zarówno przyjmujący zawiadomienie policjant, jak i prawnik piosenkarki Mathew Rosengart.

Zatrudniona przez Spears kobieta twierdzi jednak, że podczas kłótni o telefon została ona uderzona przez gwiazdę – zaprzecza temu jednak prawnik wokalistki, który potwierdza, że jego klienta brała udziała w kłótni, ale nikogo nie uderzyła. Na razie nie wiadomo czemu obie panie zaczęły się kłócić.

– Śledztwo zostanie przekazane do prokuratury i to ona zdecyduje, czy zostanie wniesiony zarzut wobec pani Spears, czy prokuratura potraktuje to jako drobne wykroczenie – powiedział magazynowi „People” kapitan Eric Buschow.

Jeden z informatorów magazynu „People” powiedział, że był świadkiem zajścia i według niego, nie doszło do niczego poza wymianą słowną między Brit a jej gosposią:

– Britney próbowała wyjąć smartfon z rąk swojej gosposi. To była najzwyklejsza kłótnia i chodziło tylko o telefon.

Adwokat piosenkarki powiedział serwisowi „PageSix”, że wszystkie doniesienia na temat domniemanego pobicia to „rozdmuchana sensacja będąca pożywką dla tabloidów”.

– Takie doniesienie może na policji złożyć każdy – ta sprawa powinna być od razu zamknięta – powiedział MathewRosengart.

Polecane

Share This