Britney Spears: „Panie zmiłuj się nad duszami mojej rodziny, jeśli kiedykolwiek udzielę wywiadu”


2021.10.17

opublikował:

Britney Spears: „Panie zmiłuj się nad duszami mojej rodziny, jeśli kiedykolwiek udzielę wywiadu”

Prawdopodobnie nie ma na świecie fana Britney, który nie chciałby usłyszeć z pierwszej ręki jak wyglądało jej ostatnich 13 lat życia. Czy kiedyś do tego dojdzie? Trudno powiedzieć, choć na pewno Spears zaostrzyła apetyt ciekawskich, jednym ze swoich ostatnich wpisów.

Poza tym, że wokalistka napisała, że stara się przywyczaić do tego, że wreszcie jest wolną osobą i wcale nie jest to takie łatwe po 13 latach bycia ubezwłasnowolnioną, Britney poinformowała, że w tym roku już w październiku zaczyna obchodzić święta Bożego Narodzenia. Obok zdjęcia przedstawiającego ubraną choinkę pop gwiazda napisała:

– Świętuję Święta Bożego Narodzenia 🎄 w tym roku dużo wcześnie… bo czemu nie ???!!! Uważam, że każdy powód, aby znaleźć więcej radości w życiu, to dobry pomysł… i nie jest tajemnicą, że przechodziłem przez to w przeszłości… więc być może od teraz będę musiała robić rzeczy trochę inaczej!!!

Najciekawszy fragment długiego postu Britney dotyczy jednak jej rodziny i tego, że przyznaje, iż robi sobie na razie przerwę od showbiznesu:

Panie zmiłuj się nad duszami mojej rodziny, jeśli kiedykolwiek udzielę wywiadu!!! W międzyczasie… trzymam się z daleka od biznesu 💼 to wszystko, co znałem przez całe życie… dlatego jest to dla mnie tak bardzo zagmatwane!!! W każdym razie… Niech was Bóg błogosławi 🌹!!! – napisała Britney.

Polecane

Share This