Britney Spears w prześwitującej halce tańczy do piosenki Justina Timberlake’a

Artystka chyba zorientowała się, że to kiepski wybór utworu.


2024.06.13

opublikował:

Britney Spears w prześwitującej halce tańczy do piosenki Justina Timberlake’a

fot. kadr z wideo

Każdy instagramowy post, w którym Britney Spears prezentuje się w tańcu, budzi w częściach jej fanów przerażenie. Nerwowe ruchy wokalistki i niebezpieczne spojrzenie prowokują kolejne pytania o to, w jakim stanie znajduje się obecnie gwiazda.

Większość „tanecznych” filmów pozostaje na profilu Spears, ale zdarza się, że z jakichś powodów je usuwa. Taki los spotkał jej wtorkowy film, w którym Spears ubrana w prześwitującą halkę, tańczyła do piosenki „Bounce” Timbalanda z gościnnym udziałem Missy Elliott, Dr. Dre i Justina Timberlake’a. Układ zaprezentowany przez Spears bazował głównie na łapaniu się za miejsca intymne i robieniu groźnych min.

SPRAWDŹ TAKŻE: Viki Gabor skomentowała w bójkę, w wyniku której ona i jej ojciec ucierpieli

Artystka nie pozwala na publikowanie komentarzy pod jej postami, niewykluczone jednak, że natknęła się na publikacje amerykańskich mediów, które były zdziwione, że gwiazda wybrała akurat utwór z udziałem jej byłego. Po wydaniu książki Britney „Kobieta, którą jestem” między nią a Justinem ponownie zawrzało. Spears nie pała także gorącymi uczuciami w stosunku do Timbalanda. Być może właśnie dlatego post z tańcem do „Bounce” zniknął, a wspomnianą halkę możecie zobaczyć obecnie jedynie nagraniu do „Tom’s Diner” Giorgio Morodera z gościnnym udziałem Britney.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

Polecane

Share This