Brodka headlinerem SnowShow Music Festu


2018.02.02

opublikował:

Brodka headlinerem SnowShow Music Festu

foto: mat. pras.

Organizatorzy SnowShow Music Festu obiecywali, że jeszcze w tym tygodniu poznamy headlinera imprezy. Do ujawnionych wcześniej gwiazd – Sokoła, Mroza, grupy Łąki Łan i Rosalie. właśnie dołączyła Brodka.

SnowShow ponownie organizuje swój flagowy wyjazd, największy polski festiwal muzyczny w Alpach, SnowShow Music Fest, w Trzech Dolinach – największym narciarskim ośrodku świata. Miejscówka nie jest przypadkowa: 600 km tras i świetna infrastruktura to tylko niektóre z zalet francuskiego resortu Les Menuires.

Przed uczestnikami 6 dni wypełnionych po brzegi jazdą na nartach i snowboardzie i jak zwykle muzyką z najwyższej półki. Organizator zabiera w Alpy dwa TIR-y sprzętu i… 2000 osób.

Koncerty są oczywiście wisienką na torcie programu SnowShow Music Festu. Oprócz nich organizatorzy gwarantują dni spędzone na stoku oraz wieczory pełne integracji i dobrej rozrywki. Imprezy w klubach z DJ-ami (w tym roku gra m. in. 69 Beats, a imprezy rozkręca Nick Sinckler), Silent Disco, warsztaty kulinarne i taneczne, apres-ski i biby na stoku to tylko niektóre z atrakcji, które SnowShow szykuje.

Zapisy i info o festiwalu znajdziecie tutaj. SnowShow organizuje także wyjazdy do innych znakomitych narciarskich miejscówek we Francji, Włoszech, Austrii i Szwajcarii. Więcej na temat innych wyjazdów znajdziecie na tej stronie.

 

Polecane

Share This