Brodka na ekranie na nowojorskim Times Square


2021.06.17

opublikował:

Brodka na ekranie na nowojorskim Times Square

fot. mat. pras.

Polscy artyści na Times Square? Znamy to już, ale to nadal rzadka sytuacja, więc warto odnotować każdą kolejną. Tym razem na legendarnym nowojorskim placu możemy zobaczyć Brodkę, która bierze udział projekcie Spotify EQUAL.

Patrzę na przechodniów z legendarnego Time Square… Serio, trochę nie mogę uwierzyć – przyznała Brodka, publikując krótkie wideo i zdjęcie z widokiem na ekran z jej wizerunkiem.

EQUAL Music Program to inicjatywa Spotify, której celem jest wsparcie utalentowanych artystek w branży muzycznej. W grupie artystek wybranych przez Spotify do zainaugurowania programu EQUAL znalazły się, między innymi Saweetie (USA), DUDA BEAT (Brazylia), Griff (Wielka Brytania), Natalia Lafourcade (Meksyk) oraz Zoe Wees (Niemcy/Wielka Brytania). W Polsce projekt inauguruje piosenkarka i autorka tekstów Luna, która jako artystka miesiąca i twarz lokalnej playlisty, pojawiła się także w kampanii digitalowej na Times Square w gronie piosenkarek z całego świata, biorących udział w programie. Teraz w tym samym miejscu możemy zobaczyć autorkę albumu „BRUT”.

Na playliście EQUAL Global obok Luny i Brodki Polskę reprezentuje także Natalia Zastępa. Warto dodać, że znajdziemy na niej także Ewę Farną, która pojawia się jako reprezentantka Czech. Obok EQUAL Global jest także polska edycja playlisty, a na niej m.in. Daria Zawiałow, Hania Rani, Natalia Szroeder, Zui czy Zuza Jabłońska.

Polecane

Share This