Brodka o współpracy z Quebonafide: „Mało jest takich postaci”


2021.03.15

opublikował:

Brodka o współpracy z Quebonafide: „Mało jest takich postaci”

Foto: Przemek Dzienis

Na początku marca w sieci pojawił się klip do premierowego singla Brodki „Game Change”. Artystka teasowała go zdjęciem z Quebonafide, powodując tym samym lawinę domysłów o współpracy muzycznej dwójki artystów. W rozmowie z Odetą Moro w programie Onet Rano wokalista wyjaśnia, że póki co współpraca ogranicza się jedynie do wizualnego spotkania.

Zaprosiłam go jako gościa do klipu, ponieważ szukałam kandydata na mojego męża, który w tej historii pojawia się jedynie na zdjęciu i bohaterka przejmuje trochę jego image i osobowość. Była to niestandardowa propozycja. Właściwie zadzwoniłam trochę z propozycją matrymonialną i zgłosiłam się właśnie do Kuby, ponieważ wiem, że jest artystą, który ma dystans do siebie i myśli o swoim wizerunku w nietypowy, nieszablonowy sposób. Mało jest takich postaci. Przedstawiając mu sytuację, powiedziałam, że w teledysku będzie moim mężem, który w pewnym momencie został uśmiercony w pewnym momencie i przejmuje mój wizerunek, więc występuje w mojej fryzurze i moim outficie. Kuba powiedział na to: „bomba, pomysł jest super i bardzo mi się podoba, chętnie w to wejdę” – wspomina Brodka.

Sprawdź także: Brodka częścią londyńskiego projektu Speedy Wunderground

Póki co mieliśmy Kubę w klipie, ale Monika zaznacza, że to wcale nie musi oznaczać, że nie usłyszymy go na jej nowej płycie bądź przy innej okazji.

Jestem mu za to wdzięczna. Wiem, że cała ta sytuacja wywołała sporo szumu, być może też jakiegoś niezadowolenia ze strony fanów Kuby i moich. Nikt nie powiedział, że to nasze ostateczne słowo w tym temacie – mówi tajemniczo Brodka.

Polecane

Share This