Bruno Mars i Anderson .Paak przedstawiają „Smokin Out The Window”

Album Silk Sonic już za tydzień.


2021.11.05

opublikował:

Bruno Mars i Anderson .Paak przedstawiają „Smokin Out The Window”

fot. mat. pras.

Zdobywcy Grammy, Bruno Mars i Anderson .Paak, zaprezentowali trzeci singiel zrealizowany pod szyldem Silk Sonic. Piosenka „Smokin Out The Window” zapowiada album „An Evening With Silk Sonic”, który ukaże się 12 listopada. Wcześniej Silk Sonic opublikowali utwory „Skate” i „Leave The Door Open”.

Singiel „Leave the Door Open” ukazał się wraz z klipem, który nakręcił Bruno Mars i Florent Déchard, Klip ma już ponad 420 milionów odsłon. Premierze towarzyszyła duża kampania w mediach społecznościowych #LetSilkSonicThrive, która odbiła się szerokim echem. Singiel dotarł na szczyt Billboard Hot 100, spędzając w top 10 zestawienia 18 tygodni z rzędu. Muzycy wykonali ponadto numer na żywo podczas ceremonii rozdania nagród Grammy, iHeart Radio Music oraz BET. Następnie duet zaprezentował utrzymany w wakacyjnym klimacie utwór „Skate”, który trafił do top 10 listy Billboard’s Hot R&B/Hip-Hop Songs.

„Smokin Out the Window” towarzyszy stylowy teledysk w klimacie retro, który Bruno Mars wyreżyserował z Johnem Esparzą.

Silk Sonic

Początki współpracy sięgają 2017 roku, kiedy Anderson .Paak i Bruno Mars koncertowali razem w ramach europejskiej części trasy „24K Magic World” Marsa. Podczas jednej z nocnych jam session panowie odkryli, że jest między nimi artystyczna chemia. Tuż przed kwarantanną, Bruno zadzwonił do Andersona, przypominając, jak świetnie im się współpracowało w 2017 roku i proponując kontynuację. Jedna niepozorna sesja przerodziła się w trwającą miesiąc kooperację. Legendarny Bootsy Collins ochrzcił projekt Silk Sonic i pojawił się jako gospodarz debiutanckiej płyty duetu „An Evening With Silk Sonic”.

Polecane

Share This