Bryan Adams w Poznaniu


2012.04.18

opublikował:

Bryan Adams w Poznaniu

Bryan Adams dotrzymał słowa danego swoim fanom podczas ubiegłorocznego koncertu w Rybniku i nie kazał zbyt długo czekać na kolejną wizytę w Polsce. Warto bowiem przypomnieć, że jego zeszłoroczny występ w naszym kraju odbył się aż po 11 latach przerwy.

– Adams był tak zachwycony zachowaniem polskiej publiczności, że zaraz po zejściu ze sceny poprosił o przygotowanie kolejnego koncertu w Polsce. Nam nie pozostało nic innego jak tylko spełnić prośbę artysty – mówi Mateusz Pawlicki z firmy Prestige MJM, która we współpracy z Radiem Złote Przeboje organizuje poznański koncert.

Bryan Adams uznawany jest za jednego z największych wykonawców ostatniego ćwierćwiecza i doskonale wpisuje się w nasz cykl. To będzie doskonałe dopełnienie naszego projektu – dodaje Piotr Jaroszewski, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje.

Kanadyjski artysta do tej pory sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie! Często można usłyszeć opinie, że kto raz zachłyśnie się muzyką Adamsa, ten nigdy nie przestanie jej słuchać. Potwierdził to zresztą ubiegłoroczny bardzo udany koncert w Rybniku.

Bez utworów Bryana Adamsa ciężko wyobrazić sobie wiele kinowych hitów ostatnich dwudziestu lat. Singiel „Everything I do I do it for you” jest najbardziej znanym filmowym przebojem Adamsa. Ten utwór zna chyba każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką. Piosenka wykorzystana w filmie „Robin Hood: Książę Złodziei” była w 1991 i 1992 roku numerem jeden na listach przebojów aż w 20 krajach! Była także nominowana do Oskara, zdobyła nagrodę MTV i Grammy.

Polecane

Share This