Brytyjski wokalista solidarny z Polkami


2020.10.24

opublikował:

Brytyjski wokalista solidarny z Polkami

Brytyjski wokalista, autor piosenek i aktor postanowił na swoim Twitterze wyrazić solidarność, ze wszystkimi Polakami uważającymi decyzję Trybunału Konstytucyjnego w sprawie prawa do aborcji, za haniebną.

Muzyk napisał:

– Polsko tak mi przykro. Stoję z wami w jednym szeregu. Prawo aborcji jest tylko i wyłącznie twoim prawem. Jest prawem człowieka. Proszę wszystkich tu obecnych, aby zapoznali się z tą sprawą i rozpowszechniali wiedzę o tym co się wydarzyło, tak żebyśmy wszyscy mogli z tym walczyć.

Przypomnijmy, że kilka dni temu do sieci trafił klip Yungblud’a nagrany do kawałka „cotton candy”.

Teledysk został zrealizowane na Ukrainie, a za reżyserię odpowiada Tanu Muino. Autorami utworu są Dominic Harrison aka YUNGBLUD, Julia Michaels, Justin Tranter, Chris Greatti, Zakk Cervini oraz Omer Fedi. Dziennikarze „Variety” nazwali utwór „zabójczą piosenką pop”, natomiast sam artysta mówi, że „cotton bandy” to piosenka o seksualnym wyzwoleniu.

– Kontakty seksualne nie powinny być traktowane jako coś wstydliwego. Powinny być celebrowane. Uprawianie bezpiecznego seksu to szerzenie miłości. A świat potrzebuje teraz miłości bardziej niż kiedykolwiek – mówi YUNGBLUD.

„cotton candy” promuje nadchodzący, drugi album YUNGBLUDA zatytułowany „Weird!”, który jest już dostępny w przedsprzedaży. YUNGBLUD będzie promował płytę wirtualną trasą koncertową

Polecane

Share This