Bu i Skorup spotkają się z fanami


2013.11.15

opublikował:

Bu i Skorup spotkają się z fanami

Dziś wieczorem w katowickim Mega Clubie rozpoczyna się X edycja Śląskiego Rap Festivalu. Przed samą północą zagrają Skorup i Bu (na zdjęciu). Kilka godzin wcześniej obaj artyści spotkają się z fanami w 12Cali Vinyl Shopie.

Bu i Skorup to reprezentanci mikołowskiej agencji artystyczno-wydawniczej MaxFloRec. Najnowszy solowy krążek pierwszego z nich – „Byk” – ukazał się w wakacje. Solowy album Skorupa (czwarty z kolei) jest najświeższą pozycją MaxFloRec. „Piękna pogoda” ukazała się w zeszły piątek.

{reklama-hh}

Obaj raperzy pojawią się na jubileuszowej, X edycji Śląskiego Rap Festivalu w Katowicach. 12Cali VinylShop i MaxFloRec organizuje przed imprezą autorskie spotkanie z artystami dla wszystkich fanów, dziennikarzy i każdego zainteresowanego. Jeśli chcecie wiedzieć, jakie Bu i Skorup mają plany na najbliższą przyszłość albo po prostu co lubią zjeść na obiad, nie może Was zabraknąć – zaprasza Joanna Michalik z MaxFloRec

12Cali VinylShop mieści się w Katowicach przy ul. Mielęckiego 6. Wstęp będzie bezpłatny. Spotkanie rozpocznie się o 15.00.

Polecane

Share This