Buczer w nowych klipach z Peją i Trzecim Wymiarem


2012.07.05

opublikował:

Buczer w nowych klipach z Peją i Trzecim Wymiarem

Obraz powstanie do utworu „Moje życie to rap” z płyty „Dwa oblicza” toruńskiego rapera. W piątek (06.07) odbędzie się także premiera klipu do kawałka „Wiara czyni cuda”, w którym gośćmi Buczera są Peja i Kobra.


– Byłem nieźle zaskoczony, jak zobaczyłem scenariusz do klipu „Moje życie to rap” – mówi Buczer. – Gwarantuję, że zrobimy z Trzecim Wymiarem naprawdę niekonwencjonalne wideo. Jestem także bardzo zadowolony z obrazu do utworu „Wiara czyni cuda”. Kawałek nagrałem z Peją i Kobrą. Wyszło rewelacyjnie. W najbliższy piątek pokażemy go światu. Od wydania albumu „Dwa oblicza” minęło już trochę czasu. Ciągle jednak trwa promocja, nowe klipy, teraz ciuchy, bo projektujemy serię ubrań, koszulek, baseballówek i bluz sygnowanych hasłem „Moje życie to rap”. Ciężko wszyscy pracujemy, żeby słupki sprzedażowe szły w górę. RPS Enterteyment to prężna wytwórnia, wszyscy pracują na sukces.

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć wydana nakładem RPS Enterteyment 24 lutego płyta „Dwa oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. Muzyk najbardziej kojarzony jest z formacją PTP (Północny Toruń Projekt). W ostatnim czasie było o nim głośno w związku ze współpracą z raperami zza oceanu (m.in. Mark Battles, Lil Wayne czy Brown Aztek).

Polecane

Share This