„Buczer wyszedł na wolność pełną parą”


2018.05.06

opublikował:

„Buczer wyszedł na wolność pełną parą”

foto: P. Tarasewicz

Na kanale NovyTV pojawiła się rozmowa Radka Grabarczyka z Zelo. Materiał jest poświęcony głównie albumowi „Ostinatio”, który ukaże się już w najbliższą środę. Zelo wyjaśnia, dlaczego klipy zapowiadające krążek pojawiały się na kanałach NewBadLabel i SB Maffiji, mówi także o tym, że starał się nagrać krążek, przy którym słuchacz będzie mógł się zrelaksować, ale jednocześnie chciał przemycić na nim sporo treści.

Wśród poruszanych tematów pojawia się także wątek przyszłości współtworzonego przez Zelo składu PTP. Niespełna dwa tygodnie temu członek ekipy Buczer zakończył dwuletnią odsiadkę i może już bez przeszkód wrócić do tworzenia muzyki. Niestety, nie będzie to płyta PTP.

Wyskoczył z więzienia. Wyszedł na wolność pełną parą, był ze mną wczoraj na planie klipu do mojego kawałka. Odbieramy go zaraz i jedziemy do domu, on jedzie do Gdyni w piątek i tam będzie kręcił klip – mówił w przeprowadzonej niedawno rozmowie o Buczerze Zelo. Na pytanie o przyszłość PTP, artysta odparł: – W większości nadal jesteśmy przyjaciółmi, trzymamy się razem. Drogi muzyczne jednak rozeszły się z czasem. Nie do końca, bo z Buczerem cały czas mam muzyczną współpracę, Brożas jest zagranicą Luba, Radek, skupił się na swojej pracy zawodowej, poświęcił się rodzinie, ale cały czas utrzymujemy kontakt. Trzymamy się w większości razem. Nie będziemy już robić wspólnej płyty, to na pewno. Nie będziemy już razem crankować..

Polecane