Buczer żegna się z fanami: „Nie będzie mnie jakiś czas”

Znów problemy z prawem?


2016.10.26

opublikował:

Buczer żegna się z fanami: „Nie będzie mnie jakiś czas”

foto: P. Tarasewicz

Buczer opublikował na swoim fanpage’u wiadomość, w której poinformował, że musi na pewien czas zniknąć. Choć nie jest to nigdzie powiedziane, fani podejrzewają, że raper trafi do zakładu karnego. W 2012 roku Buczer został zatrzymany i na kilka miesięcy trafił do aresztu. Ton listu sugeruje, że toruński raper wróci za kratki. Piszę to z ciężkim serduchem, ale czasem tak to już w życiu się układa i na pewne sprawy nie mamy wpływu. Niestety nie będzie mnie z Wami przez jakiś czas… ale nie martwcie się, nagrałem sporo muzyki, która wyjdzie w najbliższym czasie, więc nawet tego pewnie nie odczujecie, a będąc na Waszych głośnikach, słuchawkach, telefonach, to tak jak bym był z Wami. Niestety nie wszystko poszło po mojej myśli, stąd moja nieobecność – czytamy w poście rapera.

Wydawnictwa, o których wspomina raper to nowa płyta PTP, która trafi do sklepów już w listopadzie oraz planowana na początek 2017 roku solówka. O płycie „Ulice tego słuchają 2” grupy PTP Buczer pisze: Jest bardzo ważna dla mnie dla naszej całej ekipy ale i mam nadzieję dla Was będzie! Album jest ogień i naprawdę przyłożyliśmy się do tego, by brzmiał jak należy!

W 2017 przyjdzie z kolei pora na solowy materiał „#33”. Płyta jest gotowa w 100%, znajduje się na niej 18 premierowych utworów. Album jest całkowicie solowy, zero gościnnych zwrotek, zero gościnnych refrenów, tylko ja w 100% ja od A do Z. Mimo mojej nieobecności krążek ukaże się w lutym 2017, ale od listopada rusza promocja (pierwszy klip) i raz w miesiącu będzie wychodził kolejny, krótko przed premierą po dwa w miesiącu. Po premierze też jeszcze wyjdą obrazki. Zrobiłem dziewięć klipów, także jest co puszczać 🙂 Mam nadzieję, że album da Wam tyle samo radości, przemyśleń, wzruszeń i energii, co dał mnie, gdy go tworzyłem. „#33” bez wątpienia jest inny niż wszystko, co do tej pory robiłem, jest lepszy pod każdym względem, ponieważ ja tworząc go byłem i nadal jestem na zupełnie innym etapie swojego życia – komentuje artysta.

 

Tagi


Polecane