Bukmacherzy nie dają Filipkowi większych szans na wygraną w Płocku. Raper komentuje


2022.08.04

opublikował:

Bukmacherzy nie dają Filipkowi większych szans na wygraną w Płocku. Raper komentuje

fot. P. Tarasewicz

11 sierpnia podczas Lech Polish Hip-Hop Festivalu ma dojść do dużej bitwy freestyle’owej. W Betclic Rap Royale uczestniczyć będzie krajowa czołówka – m.in. Koro, Filipek, Bober, Czeski, Manu czy Ryba. Faworytem bukmacherów jest ten pierwszy, któremu Betclic 53% szans na wygraną. 22% ma Bober i dopiero na trzecim miejscu notowania znajduje się Filipek, któremu firma przyjmująca zakłady daje 12% szans na zwycięstwo. Co na to Filipek?

Chyba postawię kilka koła, że wygram Płock. Przecież ten kurs na mnie to jakieś złoto – stwierdził na Instagramie raper.

Chcemy wynieść freestyle na innym poziom i oddać mu to, co królewskie. Dlatego zaplanowaliśmy wiele niespodzianek, które nie tylko urozmaicą turniej, ale też zaskoczą fanów. Dotyczą one zarówno oprawy wizualnej, jak i samego turnieju. Jestem przekonany, że wniesiemy dzięki temu duży powiew świeżości i zainteresujemy naszym formatem nie tylko fanów freestyle’u – mówi Te-Tris, jeden z hostów i przyjaciół festiwalu, a także legenda polskiego freestyle’u, która zasiądzie w jury konkursu. Oprócz niego zawodników ocenią Wini i Yurkosky. Całość poprowadzi Mateusz Kaniowski, a o muzyczną oprawę zadba DJ Soina. Transmisja z bitwy będzie dostępna w aplikacji Betclic oraz na kanale YouTube.

Polecane

Share This