Bullet For My Valentine wracają do Polski

Grupa przyjedzie do nas na jeden koncert.


2019.01.09

opublikował:

Bullet For My Valentine wracają do Polski

fot. mat. pras.

Przed kilkoma dniami opublikowaliśmy zestawienie ulubionych płyt 2018 roku Eweliny Lisowskiej. Jedną z pozycji, które artystka uwzględniła na przesłanej do nas liście, był krążek “Gravity” Bullet For My Valentine. Teraz mamy dobre wieści nie tylko dla Eweliny, ale też dla wszystkich fanów walijskiej grupy – 12 kwietnia Bullet For My Valentine wystąpią w stołecznej Progresji. Grupa przyjedzie do nas na zaproszenie Live Nation Polska.

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 11 stycznia od 10:00 na LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy ruszy w czwartek, 10 stycznia o 10.00 i zakończy się tego samego dnia o godz. 22:00.

Mają na koncie pięć albumów studyjnych i są uznawani za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii. Zespół został założony w 1998 roku i początkowo występował i tworzył pod nazwą Jeff Killed John. Po podpisaniu kontraktu z jedną z największych wytwórni, w 2005 roku wydali swój debiutancki album zatytułowany “Poison”, a jego następca “Scream Aim Fire” ukazał się w 2008 roku. Kolejne pełnowymiarowe albumy “Fever”, “Temper Temper”, “Venom” czy wydany w 2018 roku “Gravity” tylko umocniły pozycję zespołu na rynku.

Polecane