Burn In Snow Heyah – koncerty zostają, imprezy sportowe odwołane


2014.02.26

opublikował:

Burn In Snow Heyah – koncerty zostają, imprezy sportowe odwołane

Organizatorzy Burn In Snow Heyah z przykrością informują, że z powodu warunków atmosferycznych nie uda się rozegrać zawodów sportowych w ramach imprezy. Na szczęście nie ucierpi muzyczna strona imprezy, dlatego już w sobotę w Bielsku-Białej wystąpią ASAP Ferg, Method Man & Redman oraz Sokół i Marysia Starosta. Poniżej oficjalne oświadczenie organizatora oraz lista zwycięzców w konkursie (podwójne zaproszenia przyjdą do Was pocztą, więc wypatrujcie listonosza).

Mimo podjętych wysiłków w Bielsku Białej nie uda się zgromadzić wystarczającej ilości śniegu, by zbudować skocznię na zawody snowboardowe i narciarskie, które miały odbyć się w ramach Burn In Snow Heyah 2014. Nie ma jednak wątpliwości, że na uczestników czeka najgorętsza impreza tego sezonu, w czasie której zagrają m.in. Sokół i Marysia Starosta, ASAP Ferg oraz Method Man i Red Man.

W związku z odwołaniem zawodów, które odbyć się miały w czasie imprezy, scena zewnętrzna zostanie przeniesiona do namiotu w strefie festiwalowej obok Hali Widowiskowej (wstęp z biletami). Już od 19.00 będzie można posłuchać tam DJ’a Falcon1, LayDJ, Spisku Jednego, Bass Kitchen i 3/4 udgs Showcase.

Poza imponującym lineupem w Bielsku Białej nie zabraknie także wielu dodatkowych atrakcji. W specjalnej strefie Heyah, uczestnicy będą mogli usiąść w cieple, doładować telefony i posurfować za darmo w internecie. Zaprezentowane zostaną także deski snowboardowe, które zwyciężyły w specjalnym konkursie Heyah na najlepszą grafikę i zapewniły autorom darmową wejściówkę na koncerty.

Po raz pierwszy w Polsce będzie można także obejrzeć trzecią generację samochodu MINI. Szczęśliwcy będą mieli okazję przetestować model Hatch w górskich warunkach.

Na koniec info dla imprezowiczów z największą ilością energii. Zabawa w Bielsku rozpocznie się już w piątek wieczorem w klubie Decade, gdzie zagrają Falcon1, Flirtinii, I Say Mikey, LayDJ, Spisek Jednego i Teezy.

Śniegu w Polsce być może nie ma, ale na najlepszej imprezie sezonu z pewnością będzie wysoko!Zwycięzcy w konkursie: Małgorzata Fila, Amadeusz Jóźwiak, Maciej Tworek, Igor Kurowski, Urszula Abramowicz, Paulina Paciej, Martyna Myszkowska, Maciej Ziętara, Artur Czajkowski, Rafał Sablik.

Polecane

Share This