Burn Residency – wkrótce poznamy zwycięzców


2014.03.22

opublikował:

Burn Residency – wkrótce poznamy zwycięzców

Zaledwie kilka dni dzieli nas od zakończenia pierwszego etapu projektu Burn Residency – chętni do objęcia stanowisk rezydentów na Ibizie mogą zbierać głosy na swoje mixy na Facebooku jedynie do 22 marca. Czy w tym roku dj-e z naszego kraju ponownie znajdą się wśród zwycięzców tego prestiżowego konkursu?

Autorzy najwyżej ocenionych setów zmierzą się wkrótce podczas klubowego mix-offu. Członkowie profesjonalnego jury zdecydują, kto spośród grających tej nocy poleci na Ibizę, aby tam najpierw szkolić się pod okiem mentorów Burna (m.in. Carla Coxa i Pete`a Tonga) a następnie walczyć o miejsce za konsoletami najlepszych klubów na wyspie (m.in. Sankey`s i Cafe Mambo).

O tym, że szanse na zwycięstwo są w zasięgu ręki rodzimych dj-ów najlepiej świadczy historia dotychczasowych edycji. Wśród zwycięzców dwóch poprzednich wydań znaleźli się pochodzący z Polski Adam Zasada i dJ Hyena. Trwająca całe lato rezydencja w prestiżowych klubach to niepowtarzalna szansa na nadanie tempa dj-skiej karierze. Obcowanie z największymi nazwiskami świata muzyki elektronicznej i granie w miejscach, do których dotarcie zajmuje zwykłym dj-om całe lata to spełnienie marzeń każdego młodego adepta tej sztuki.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This