„Był drapieżnikiem szukającym nieletnich dziewczyn” – amerykański muzyk oskarżony o gwałt i molestowanie seksualne


2020.06.14

opublikował:

„Był drapieżnikiem szukającym nieletnich dziewczyn” – amerykański muzyk oskarżony o gwałt i molestowanie seksualne

Austin Carlile, były wokalista zespołu Of Mice & Men, został oskarżony o gwałt i molestowanie seksualne. Sprawa ciągnie się już od kilku lat i dotyczy kilkunastu kobiet. Temat ponownie wrócił do mediów po wpisie jednej z wykorzystanych przez wokalistę kobiet – Caitlyn Stiffler. W liście opisała szczegółowo zdarzenie z muzykiem i zarzuciła magazynowi „Alternative Press” zamiatanie sprawy pod dywan. Na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie newsa gazety (muzyk wypowiadał się na na temat śmierci George’a Floyda) z przerobionym przez siebie tytułem. Ma ogromny żal do wydawnictwa, że nie wspierała jej zeznań, ani pozostałych 14 dziewczyn, które postanowiły opowiedzieć o osobistym dramacie jakiego doznały ze strony Carlile’a.

On nie tylko gwałcił kobiety, których pewnie było jeszcze więcej niż wiemy, ale był też drapieżnikiem szukającym nieletnich dziewczyn, wykorzystując do tego swoją pozycję w branży muzycznej. Zagroził wam pozwem, więc się wycofaliście. Rozumiem, kto by chciał się angażować w tę sprawę, skoro w sumie nie musi. To był wasz wybór. Wybór, którego my nie miałyśmy – napisała kobieta.

Uważa także, że powinien zniknąć z życia publicznego. Zwłaszcza, że ktoś może brać brać Carlile za przykład, podczas kiedy tak naprawdę jest potworem. Skrzywdził wiele kobiet i takie osoby nie powinny być w mediach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I originally shared this in my stories & on Facebook, but I don’t want it to disappear. I want anyone who needs to see this to see it. Dear @altpress, Remember when over 15 girls shared their stories with you about this serial rapist? Because I do. I was one of them. Now you want to not only share HIS nonsense, but you want to put his name next to Jesus? No, just, no. It’s not okay. The alternative community has followed you for YEARS. I followed your stories so closely all through high school and watched my artist friends be featured by your magazine. To be contacted by you to share my story, in hopes that it wouldn’t keep happening to other girls, felt like a dream. Finally there was something I could do, considering I was told by law enforcement that there was nothing else I could hope for with no physical evidence. I never thought anyone would believe me or take this seriously, then there was your magazine asking us to share. He not only raped girls, probably more than anyone even knows about, he was a predator seeking out underage girls by using his position in the music industry to do so. He threatened you with a lawsuit and you backed down. I get it, who would want to be involved in that when you could just… not. That was your choice, a choice none of us had. We can’t just let it go and forget. I for one had hoped that you would at the very least stop featuring him. Guess I was wrong to hope that. He needs CANCELLED. Get him out of these kids’ faces who believe he’s a good person deserving of recognition. #cancelaustincarlile #austincarlile If you feel comfortable, please share this. Girls need to know what he’s capable of doing. He can’t hide from this forever and I can’t stand by anymore wondering if he’s out there doing this to anyone else.

Post udostępniony przez Caitlyn Stiffler (@caitlynstiffler)

Sprawę skomentowali byli koledzy Carlilie’a z Of Mice & Men.

Polecane

Share This