To był wielki rok dla Beyonce


2018.09.07

opublikował:

To był wielki rok dla Beyonce

foto: mat. pras.

Beyonce skończyła we wtorek 37 lat. W czwartek na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia z JAYEM-Z i tortem urodzinowym. Artystka opatrzyła je krótkim komentarzem, w którym podsumowała, co wydarzyło się w jej życiu od poprzednich urodzin.

W wieku 36 lat zostałam matką trójki dzieci, karmiłam piersią bliźnięta, odnowiłam przysięgę małżeńską po dziesięciu latach, wróciłam po ciąży na scenę Coachelli, później wspólnie z mężem wydaliśmy album „Everything is Love” i koncertowaliśmy z rodziną po całym świecie, i bardzo to polubiliśmy – napisała Beyonce, podsumowując: – Ten rok był dla mnie wielki. Nie mogę się doczekać, by dalej uczyć się z przeszłości, żyć teraźniejszością i kierować ku przyszłości.

Beyonce miała być headlinerem Coachelli już w rok wcześniej, ale wówczas z racji na ciążę artystka musiała odwołać zaplanowane występy.

Krążkek „Everything is Love”, który Beyonce i JAY-Z wydali jako The Carters, ukazał się w czerwcu w trakcie trasy koncertowej artystów po Europie. Jednym z przystanków „On The Run II Tour” była Warszawa i stadion PGE Narodowy.

 

Polecane

Share This