Była narzeczona Marylina Mansona przerywa milczenie i odnosi się do oskarżeń wobec muzyka


2021.02.02

opublikował:

Była narzeczona Marylina Mansona przerywa milczenie i odnosi się do oskarżeń wobec muzyka

foto: mat. pras.

Marylin Manson wpadł ostatnio w bardzo poważne tarapaty. W poniedziałek była partnerka artysty, Evan Rachel Wood oskarżyła muzyka o znęcanie się nad nią. Manson i Wood spotykali się w latach 2007-2010, kiedy była jeszcze nastolatką (miała zaledwie 18 lat). Jak przyznała w poście zamieszczonym w swoich social mediach, artysta znęcał się nad nią i nią manipulował.

Poddał mnie praniu mózgu podporządkował sobie. Mam już dość życia w strachu przed zemstą, pomówieniami i zastraszaniem. Chcę powiedzieć głośno, jak bardzo niebezpiecznym jest człowiekiem i zaapelować, by powstrzymano go, zanim zrujnuje życia kolejnych osób. Wspieram wszystkie ofiary, które postanowią przerwać swoje milczenie w tej sprawie – napisała w mediach społecznościowych Evan Rachel Wood.

SPRAWDŹ TAKŻE: Marilyn Manson odpowiada na zarzuty byłych partnerek o maltretowanie

Dwie inne partnerki Manson, Sarah McNeilly oraz Ashley Lindsay Morgan, przyznały, że ich relacja z muzykiem wyglądała podobnie. Loma Vista, wytwórnia, w której albumy wydaje Manson przekazała, że w związku z oskarżeniami zrywa współpracę z artystą. Teraz o oskarżeniach wysuwanych w stronę Manson opowiedziała jego była narzeczona, Rose McGowan. Aktorka, znana głównie z roli w filmie Grindhouse, była zaręczona z Mansona przez ponad trzy lata – rozstali się w 2001 roku. Na nagraniu zamieszczonym w swoich social mediach mówi o pełnym poparciu dla kobiet oskarżających wokalistę i przyznaje, że jest jej bardzo przykro z tego powodu. Czuje się zdegustowana takim zachowaniem byłego narzeczonego i przy okazji wysuwa także oskarżenia w stronę całego Hollywood.

Branża rozrywkowa jest przesiąknięta złem do szpiku kości. Dzieje się tam tak wiele złych i paskudnych rzeczy, o których nigdy się nie mówi, ponieważ pewne osoby są pod ochroną. Są tam ludzie, którzy decydują o tym, kto będzie chroniony, a kto stanie się ofiarą. Wszystko oczywiście dla profitów – powiedziała Rose McGowan odnośnie zarzutów wobec Marylina Mansona – Solidarnie stoję u boku Evan Rachel Wood oraz innych osób, które odważą się głośno powiedzieć o swoich traumatycznych przeżyciach. Wszystkim którzy chronią tych potworów mam tylko jedno do powiedzenia: Wstydźcie się! – dodała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Rose McGowan (@rosemcgowan)

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This