Byłe partnerki oskarżają Marilyna Mansona o maltretowanie


2021.02.01

opublikował:

Byłe partnerki oskarżają Marilyna Mansona o maltretowanie

Marilyn Manson przez lata pracował na wizerunek kontrowersyjnego artysty. Kiedy jednak jego sceniczne zachowania dawno już przestały robić wrażenie obrazoburczych, na jaw wychodzą informacje, sugerujące mroczną przeszłość muzyka.

Była partnerka Mansona, aktorka Evan Rachel Wood oskarżyła wokalistę o znęcanie się nad nią. Manson i Wood byli parą w latach 2007-2010, muzyk związał się z aktorką po rozstaniu z Ditą von Teese. Od lat wiedzieliśmy, że związek Marilyna i Evan był burzliwy, na przestrzeni trzech spędzonych wspólnie lat para kilkukrotnie się rozstawała, teraz poznajemy prawdopodobne przyczyny kryzysów.

Sprawdź także: Spotify będzie nas szpiegować? Nowa technologia odczyta nasze emocje

Byłam maltretowana przez Briana Warnera znanego także jako Marilyn Manson. Podrywał mnie, kiedy byłam nastolatką (kiedy aktorka i wokalista się związali, ona miała 18 lat, ona dwa razy tyle – przyp. red.), znęcał się nade mną i manipulował. Poddał mnie praniu mózgu podporządkował sobie. Mam już dość życia w strachu przed zemstą, pomówieniami i zastraszaniem. Chcę powiedzieć głośno, jak bardzo niebezpiecznym jest człowiekiem i zaapelować, by powstrzymano go, zanim zrujnuje życia kolejnych osób. Wspieram wszystkie ofiary, które postanowią przerwać swoje milczenie w tej sprawie – napisała w mediach społecznościowych Evan Rachel Wood.

Na post aktorki odpowiedziały inne byłe partnerki Mansona – Sarah McNeilly oraz Ashley Lindsay Morgan.

Zamykał mnie w pokoju, kiedy byłam „niegrzeczna”, czasami zmuszał do słuchania, jak zabawia sięz innymi kobietami. Odciął mnie od moich przyjaciół, strasząc, że ich dorwie. Rzucił mną o ścianę i groził, że rozbije mi głowę kijem baseballowym za to, że nie chciałam wybrać mu spodni, w których ma wystąpić w teledysku – wspomina McNeilly.

Marilyn Manson póki co nie ustosunkował się do oskarżeń.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This