Były chłopak Nicki Minaj omal nie zginął z jej ręki?


2018.08.15

opublikował:

Były chłopak Nicki Minaj omal nie zginął z jej ręki?

foto: kadr z wideo

Były chłopak Nicki Minaj poskarżył się na Twitterze, że omal nie przypłacił związku z raperką życiem. Safaree Samuels oskarżył Nicki o próbę zabicia go, pisząc na swoim profilu: – Pamiętasz noc, kiedy dźgnęłaś mnie nożem i prawie umarłem na komisariacie. Karetka musiała zabrać mnie na noszach, a ja kłamałem, że sam próbowałem się zabić, żebyś nie poszła do więzienia. Nicki nie odniosła się jeszcze do zarzutów.

Samuels zabrał głos w sprawie Minaj po tym, jak raperka opowiedziała o ich burzliwym związku w wywiadzie dla stacji Hot97. Samuels już w 2016 roku skarżył się, że będąc w związku z artystką, wielokrotnie padał ofiarą przemocy z jej strony, twierdził także, że pisał dla niej teksty na „The Pinkprint”. Safaree pozwał wówczas Nicki za rzekome znęcanie się. Raperka deklarowała, że odpowie pozwem, w którym oskarży byłego o kradzież jej pieniędzy.

Nicki przyjedzie do Polski

Po premierze “Queen” Nicki szykuje się do trasy, w której będzie jej towarzyszył Future. “NickiHndrxx Tour” startuje we wrześniu w Stanach, na początku 2019 trasa przeniesie się do Polski. 24 lutego Minaj i Future dotrą do Polski, by wystąpić w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas “NickiHndrxx Tour” będzie ich wspierać trójka artystów. Pierwszym ujawnionym gościem jest budzący szereg kontrowersji Tekashi 6ix9ine. Nicki i 6ix9ine zaprezentowali niedawno wspólny utwór “FEFE”. Oprócz niego raperkę w ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć m.in. w singlach wspomnianej już Ariany Grande, Elli Mai oraz Big Seana.

Raperka ma własną audycję

Nicki Minaj dołączyła do grona muzyków mogących się pochwalić własną audycją radiową. Pierwszy odcinek “Queen Radio” wyemitowano na antenie Beats 1 na dzień przed premierą albumu. To właśnie podczas programu Nicki poinformowała, że w wyniku braku zgody Tracy Chapman usuwa z tracklisty jeden z utworów, ale dzięki temu wraca do daty 10 sierpnia. Czy Nicki wkręci się w nową rolę na dłużej, czy też użyła “Queen Radio” jedynie do celów promocyjnych przy okazji premiery albumu, tego dowiemy się wkrótce.

Polecane

Share This