Były mąż Carey do Jessiki Simpson: Jak chcesz być gwiazdą to musisz schudnąć


2020.01.24

opublikował:

Były mąż Carey do Jessiki Simpson: Jak chcesz być gwiazdą to musisz schudnąć

Amerykańska piosenkarka w napisanej przez siebie książce – „Open Book” przyznaje, że była molestowana jak była dzieckiem. Czynu miała dopuszczać córka przyjaciół rodziny.

– Zaczynało się od łaskotania po plecach ale to przechodziło w coś ekstremalnie niekomfortowego. Byłam molestowana przez sześć lat mojego życia – pisze Jessica.

Wokalistka przyznaje, że po tym jak powiedziała rodzicom, o tym co się dzieje, w domu ich przyjaciół, już nigdy się z nimi nie spotkali. Ale nigdy więcej też nie rozmawiali szczerze o tej sytuacji.

Ta sytuacja miała ją pchnąć w przyszłości w stronę uzależnienia od alkoholu i narkotyków.

– Zabijałam się alkoholem i każdymi dostępnymi tabletkami. Aż do 2107 roku, kiedy zdecydowałam się na leczenie – pisze Simpson.</

blockquote>
W „Open Book”, Jessica wspomina także, swoje pierwsze spotkanie z Tommym Mottolą, szefem muzycznym Sony Music, prywatnie byłym mężem Mariah Carey.

– W dniu moich 17 urodzin poleciałam na Nowego Jorku na spotkanie z szefami wytwórni. Zaśpiewałam dla Tommy’ego Mottoli „Amazing Grace”. Chciał podpisać, że mną kontrakt ale powiedział, że jak chce być gwiazdą to musze schudnąć 15 funtów. Natychmiast zaczęłam bardzo surową dietę i zaczęłam brać specjalne tabletki dietetyczne. Robiłam to przez następnych 20 lat – wspomina Simpson.

Polecane

Share This