Były podopieczny Quebo wyciągnięty przez policję z samochodu. Raper był poszukiwany


2021.04.12

opublikował:

Były podopieczny Quebo wyciągnięty przez policję z samochodu. Raper był poszukiwany

Jeden, który był reprezentantem wytwórni Que Quality został zatrzymany przez policję do rutynowej kontroli drogowej. Raper jadąc samochodem prowadził live na swoim Instagramie. Policjanci pobrali od niego dokumenty i przystąpili do sprawdzenia go w bazie. Po chwili wrócili i kazali raperowi wyłączyć silnik i wysiąść z samochodu. Wyraźnie zdziwiony Jeden zaczął dopytywać się o co chodzi. Odpowiedzi nie otrzymał ale za to został wyciągnięty przez policjantów z samochodu i aresztowany. Jak się okazało był poszukiwany. Całą sytuację wyjaśniło oświadczenie opublikowane na jego Instagramie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Podczas instagramowego live’a do samochodu Kukona podjechali policjanci. Zobaczcie, co wydarzyło się potem

Bartkowi zostały przedstawione dwa zarzuty z ustawy o przeciwdizałaniu narkomanii, mianowicie art 55p1 oraz art 56p1. Bartek do niczego się nie przyznał, nie zna i nigdy nie widział osoby, która go pomówiła. Całe zdarzenie, o które się rozchodzi miało miejsce półtora roku temu, a policja i prokuratura wysyłały pisma z wezwaniami na przesłuchanie na błędny adres. Przez co koniec końców doszło do sytuacji widocznej na Live. Bartek nie wiedział o tym, że jest poszukiwany i jakiekolwiek organy ścigania czegoś od niego chcą, natomiast w osattnim czasie często podjeżdżali pod dom, w którym aktualnie mieszka.

Robimy wszystko, żeby wyjaśnić tę sytuację, a Bartek mógł wrócić do domu. To cel numer jeden. Celem numer dwa będzie pociągnięcie do odpowiedzialności policjantów, którzy podejmowali wobec Bartka czynności, a według nas przekroczyli swoje uprawnienia, a części procedur nie dopełnili – czytam w oświadczeniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jeden (@jedengraminsta)

Polecane

Share This