Cardi B. i jej siostra oskarżone o zniesławienie. Chcą wycofania zarzutów


2021.02.28

opublikował:

Cardi B. i jej siostra oskarżone o zniesławienie. Chcą wycofania zarzutów

Cardi B. i jej siostra zostały w zeszłym roku oskarżone o zniesławienie. Raperka oraz Hennessy Carolina przechadzały się plażą w Hamptons, kiedy zobaczyły grupę kilku osób. Jedna z nich miała na głowie czerwoną czapkę Make America Great Again (hasłem wyborczym Donalda Trumpa z 2016 roku) i obie słownie zaatakowały dwóch mężczyzn oraz kobietę. Wywiązała się spora awantura, siostry nazywały grupę plażowiczów m.in. „rasistami” oraz „zwolennikami rasistowskiego systemu”, a wszystko relacjonowały live w social mediach. Peter Caliendo, Pauline Caliendo oraz Manuel Alarcon złożyli w sądzie wniosek oskarżając Cardi B. oraz Hennesy o zniesławienie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Cardi B poprała polskie kobiety. TVP Info: „Odurzała mężczyzn, po seksie okradała”

Teraz siostra raperki złożyła wniosek, w którym prosi sąd o odrzucenie zarzutów stawianych przez trójkę plażowiczów. Hennessy Carolina uważa, że chcą oni osiągnąć korzyści finansowe wykorzystując fakt, że obie są dobrze znanymi celebrytkami. We wniosku stwierdzono także, że podczas ostrej wymiany zdań siostry wyraziły wyłącznie swoje opinie, co nie powinno być podstawą do oskarżenia ich o zniesławienie. Jaką decyzję podejmie sąd? Zapewne niebawem się dowiemy.

Cardi B. pogrzebała ubiegły rok piosenką zatytułowaną „Up”. Artystka udostępniła utwór wraz z towarzyszącym mu klipem wyreżyserowanym przez Tanu Muino. Wideo otwiera sekwencja zrealizowana na cmentarzu, w którym widzimy raperkę „grzebiącą” 2020 rok. Up” to następca wypuszczonego w sierpniu hitu „WAP” z gościnnym udziałem Megan Thee Stallion. Utwór jest także singlem zapowiadającym nowy krążek Cardi B.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This