Cardi B i Offset znowu razem: „Jestem szaloną suką. Trudno jest mi żyć bez k****a”


2020.10.16

opublikował:

Cardi B i Offset znowu razem: „Jestem szaloną suką. Trudno jest mi żyć bez k****a”

16 września informowaliśmy, że Cardi B złożyła papiery rozwodowe, bo miała dość zachowań Offseta. Trzyletnie małżeństwo Cardi B i Offseta najwyraźniej dobiegało końca. Raperka wybaczała dotychczas małżonkowi zdrady, ale wtedy miała dość. Jej prawnicy złożyli pozew, w którym mogliśmy przeczytać, że małżeństwo jest „nieodwracalnie zrujnowane” i „nie ma szans na jego naprawienie”. Raperka miała się domagać opieki nad dwuletnią córką Kulture.

SPRAWDŹ TAKŻE: Cardi B przez przypadek opublikowała nagie zdjęcie

Oficjalnych powodów złożenia dokumentów rozwodowych nie znaliśmy, ale amerykańskie media sugerują, że Cardi po prostu miała dość licznych zdrad ze strony członka Migos. Pierwszą głośną tego typu sprawą był incydent z 2018 roku, kiedy to niespełna pół roku po narodzeniu Kulture Cardi oświadczyła, że jej związek z Offsetem właśnie się zakończył, ponieważ przyłapała męża na zdradzie. Wówczas Cardi wybaczyła członkowi Migos, tłumacząc to dobrem dziecka. Niestety po kilku podobnych incydentach artystka ewidentnie uznała, że Offset jest niereformowalny.

I tak sytuacja wyglądała 16 września. Jak się okazało wczoraj, Cardi B i Offset znów są razem. Po urodzinach raperki, które spędzała ona w Atlancie m.in. w towrarzystwie Offseta, para postanowiła, że da sobie jeszcze jedną szansę.

– Jestem szaloną suką, która nie może się zdecydować czego chce. Jednego dnia jestem szczęśliwa, innego chcę go pobic, a potem znów zaczynam tęsknić. Trudno jest nie rozmawiać z najlepszym przyjacielem – mówi Cardi i dodaje, że jednym z powodów powrotu do męża był też fakt, że ciężko jest jej żyć bez kut*sa… – powiedziała raperka.

Polecane

Share This